GH Balance opinie i pytania

Specjalnie dla klientów GH Balance zostało stworzone miejsce gdzie można zadawać pytania odnośnie produktu, a także dzielić się własnymi doświadczeniami co do działania a także metod stosowania preparatu.

Poniżej prezentujemy kilka najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów:

Czy stosując GH Balance mogą występować jakiejkolwiek skutki uboczne ?

Produkt GH Balance jest w pełni naturalny z odpowiednio dobranych składników, ponadto został wielokrotnie przebadany pod tym względem i nie zauważono żadnych efektów niepożądanych.

Jak długo należy stosować GH Balance ?

Dla uzyskania maksymalnych efektów zaleca się stosowanie produkty przez okres 3-4 miesięcy, w połączeniu z regularnym treningiem efekty będą już widoczne po krótszym okresie stosowania.

Czy w przypadku braku zadowolenia z produktu jest możliwość jego zwrotu ?

Tak, ale zwrotowi podlegają wyłącznie opakowania, które nie zostały jeszcze rozpoczęte.

Czy stosując GH Balance mam pewność, że efekty które uda mi się wypracować okażą się stałe ?

Tak, rezultaty wypracowane z GH Balance zapewniają stałe efekty. Istotne natomiast jest, aby utrzymać odpowiedni rytm treningowy.

Jak długo czeka się na zamówiony produkt ?

Przesyłka realizowana jest w ciągu 48 h (dotyczy to wyłącznie dni roboczych).

15 Responses to “GH Balance opinie i pytania”

 • Kamsik pisze:

  Już około roku chodzę na siłownie i słyszałem, od znajomych z siłowni jakie produkty warto stosować, nie będę wymieniał ich nazw, aby nie robić reklamy (może i lepiej), ponieważ zupełnie mnie rozczarowały pod każdym względem, a pieniądze które wydałem poszły w błoto. Dlatego starałem się trenować na sucho, dopiero po jakimś czasie mój dobry kolega, który zaczął chodzić na siłownie zaledwie 2 miesiące temu, uzyskał niesamowite efekty, byłem w wielkim szoku, dlatego byłem ciekaw czy coś stosował dodatkowo do treningu…i wtedy też dowiedziałem się, że istnieje naturalny produkt jakim jest GH Balance, co prawda byłem sceptycznie nastawiony po wcześniejszych doświadczeniach, ale mimo wszystko zdecydowałem się na zakup 2 opakowań i jakie to było miłe uczucie kiedy okazało się, że z każdym kolejnym treningiem robię coraz to bardziej znaczące postępy w budowaniu ładnej rzeźby ! Jednym słowem GH Balance jest wart swojej ceny, w szczególności na swoje działanie, a także maksymalne bezpieczeństwo przynajmniej ja nie zauważyłem u siebie efektów ubocznych, podobnie było u mojego kolegi. pozdro

  • NoName pisze:

   jakie te produkty stosowali Twoi koledzy ? pewnie jakis shit..napchany chemia to sie nie dziw, ze masz takie doswiadczenia.

  • Barszyk pisze:

   Decydując się na stosowanie czegokolwiek trzeba mieć głowę do tego a nie się faszerować, nawet jak jest to naturalne, to nie można zapominać, aby zwracać uwagę na to co zaleca producent..

   Ps. no i oczywiście znać potrzeby własnego organizmu jest to chyba sprawa oczywista.

 • Przemek pisze:

  Produkt okazał się w 100% taki jak opisał go producent mega !!

 • Koko pisze:

  Też mogę powiedzieć że ten produkt pomaga chociaż nie ukrywam że po miesiącu miałem zwrócić pozostałe opakowania bo efekty były mizerne, ale prawdziwe buum nastało u mnie po 6 tygodniach od rozpoczęcia stosowania.

  • Kamil88 pisze:

   Miałem podobnie jak Ty, ogólnie jestem niecierpliwą osobą, ale w tym przypadku odczekanie kolejnego miesiąca dało mi korzyść. pzdr

 • JHHG pisze:

  nie polecam kasa poszla w bloto zero rezultatow

  • JackSparrow pisze:

   Witaj !
   Dlaczego nie polecasz ? ja stosowałem przez pół roku GH Balance i jestem bardzo zadowolony z efektów jakie osiągnąłem. Może nie trenowałeś regularnie ? Samo przyjmowanie GH Balance to nie wszystko jeśli chce się osiągnąć konkretny efekt. pozdro!

 • Ada pisze:

  Czy Gh Balance mogą stosować kobiety? Czy stosowanie go poniżej 18 roku zycia jest bezpieczne?

 • GH pisze:

  Mam pytanie odnosnie przyjmowania rano na czczo i za ile mozna zjesc sniadanie a tak samo po kolacji ile poczekac aby przyjąć GH

 • Majak pisze:

  Mój kumpel stosował GH Balance dość długo regularnie przy tym ćwicząc i osiągnął naprawdę super efekty, ponadto nie skarżył się na jakiekolwiek efekty uboczne, które niestety występują w wielu tego typu produktach…

  • Norbert pisze:

   u mnie podobnie ;-) jestem zadowolony z efektów jakie udało mi się osiągnąć z GH Balance, warty uwagi dla mężczyzn dbających o swoje zdrowie. Sam stosowałem go przez okres 6 miesięcy i mogę powiedzieć o tym produkcie same dobre rzeczy

 • Papay pisze:

  Trzeba pamiętać o najważniejszej rzeczy-nie wszystko działa tak samo na wszystkich,wiele aspektów przekłada się na to jak dany suplement zadziała.. tak że zaciągnąć wiedzy i na siłkę szybciutko raz raz he he..pozdrawiam wszystkich..

Leave a Reply